16 Ağustos 2022 22:14

Hakkımızda

Yenilenen tasarımı ve daha da güçlenen ekibiyle beraber hepiniz için fullfilmizle.net adresine hoş geldiniz diyoruz. Web sitemiz 2022 yılında yayın hayatına başlamıştır. Film tutkunu olan kişiler tarafından yönetilen sitemiz, yine aynı şekilde film tutkunu ziyaretçilerini ortak bir noktada buluşturmayı hedeflemektedir. Sadece yüksek izlenme sayısına ulaşmış filmleri değil, geri planda kalmış ve ya istediği kitleye ulaşamamış filmleri de inceleyerek olumlu ve olumsuz yönleriyle beraber siz değerli ziyaretçilerimize servis etmek vizyonumuzdan bir tanesidir.

Sitemizde bütün türlerden filmlerin incelemeler, derecelendirmeleri ve yorumlamaları kategorizasyon yapılmış olup sizlerin daha pratik bir şekilde faydalanmanız amaçlanmıştır. Yeni çıkacak filmlerle ilgili ön izlenimlerimiz, henüz vizyonda olan filmlerle ilgili yazar ekibimizin inceleme ve yorumlamaları, geçmiş yıllara ait filmlerin yine detaylı incelemesi akıcı bir dil ile yayınlanmaktadır. Bu incelemeler de filmi izlemeyi düşünen ve ya izlemesine rağmen başkalarının yorumlarını da okumak isteyen kişiler için referans olacaktır.

Web sitemiz tamamiyle ücretsiz olup, yayınladığı içerikleri baştan sona sizlere bir karşılık beklemeksizin ulaştırmaktadır. Burada ki temel amacımız; zaman içinde müthiş bir film inceleme arşivi oluşturmaktır. Her gün düzenli olarak film inceleme içerikleri girilmektedir ve bu ilerleyen zamanlarda eşsiz bir arşive dönecektir.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Hepinize film tadında günler!