betorspin betine

TR Altyazılı TR Dublaj Fragman
2,841 Görüntülenme
betist
Ambulans (Ambulance) izle
6.1 IMDB Puanı

Ambulans (Ambulance) izle

(Ambulance)
Yönetmen
Senaryo Chris Fedak, Laurits Munch-Petersen, Lars Andreas Pedersen
2022 yapımı Ambulance (Ambulans) filminin yönetmen koltuğunda Hollywood’un aksiyon, macera filmlerinin ilk akla gelen yönetmenlerinden Michael Bay oturuyor. Başrolleri ise Jake Gyllenhaal ve Yahya Abdul-Mateen II paylaşıyor.
Filmde Will Sharp (Yahya Abdul-Mateen II) gazi askerdir. Bir gün eşi kansere yakalanır ve hastane masraflarını sigortası olmadığı için ödeyemez. Evlatlık erkek kardeşinin yanına yardım istemek için gider. Kardeşi Danny (Jake Gyllenhaal) her türlü pis işlere bulaşmış azılı bir suçludur. Danny maddi yardım yerine soygun yapma fikrini kardeşine söyler. Will ise çok çaresiz durumda olduğu için kabul eder. Los Angeles tarihinin en büyük 32 milyon dolar değerinde banka soygununu yapacaklardır.
Herşey planladıkları gibi gitmez. Ağır yaralanan bir polisi almaya gelen ambulansa el koyup, ambulans sağlık görevlisini (Eiza Gonzalez) ve yaralı polisi rehin alan kardeşler bu işten yakalanmadan kurtulmaya çalışırlar. Bir kovalamaca içinde olan kardeşler ayrıca yaralı olan polisi hayatta tutmaya çalışmaktadırlar.
Dünya çapında yaklaşık 52 milyon dolar hasılat elde eden film, aksiyon sahnelerinde eleştirmenler tarafından övgü aldı.
Aslında önceden çekilen film, pandemi nedeniyle 2022 yılında vizyona girmiştir.
Fullfilmizle.net olarak Ambulans (Ambulance) filmini, 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle sunar, iyi seyirler dileriz...

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın